از این که در مورد خرید فرش به شما مشاوره می دهیم مفتخریم. نه فقط از این بابت که ما را مورد اعتماد می دانید و نه حتی از این بابت که همصحبت و همراه ما شده اید بلکه بیش از همه به این خاطر که ارزش مشاوره در خرید اینترنتی فرش را به خوبی درک می کنید.
تعارف که نداریم، کم نیستند کسانی که ارزش مشاوره را از انکار می کنند. زمینه اش هم خیلی فرق نمی کند؛ در همه کاری استادِ کارند و همه فن حریف، از تعمیر ماشین گرفته تا آشپزی، از آشپزی گرفته تا برق کاری و از برق کاری گرفته تا رتق و فتق امور باغچه. خرید را که دیگر نگوییم، آن هم خرید فرش؛ که استاد اول و آخر کارند و اساسا جایی برا مشاوره خرید اینترنتی فرش نمی ماند.
ولی شما دوست عزیز واقعا بابت توجه تان به مشاوره قابل تحسین هستید (خصوصا مشاوره خرید اینترنتی فرش!) و این که با این سطح از آگاهی از صنعت فرش به مشاوره اهمیت می دهید که احترامتان را دو چندان می کند.می پرسید از کجا متوجه فرش شناسی شما شده ایم؟ کم لطفی نفرمایید، اگر فرش شناس نبودید که همراه آریاس نبودید و اصلا همین که اینجایید و در کنار آریاس نشان می دهد که انصافا این کاره اید! ما هم از هر نظر برای مشاوره خرید اینترنتی فرش در خدمتیم. از بافت و کمیت های کار گرفته تا مسایل زیبایی شناختی و ذوقی. بابت بودجه بندی و قیمت مناسب هم سعی می کنیم بهترین پیشنهاد را به شما بدهیم.
اصلا بگذارید رشته گپ و گفتمان را از همین ناقابل پی بگیریم. دور از شماست ولی بعضی ها عجیب از فکر کردن به فرش ارزان لذت می برند ولی ما که در خدمت شما هستیم عرضمان این است که اصلا این بی دقتی ها در شان شما نیست.
خیلی از این فرش های ارزان که مثلا اقتصادی هستند در اصل چیزی جز فرش های دست چندم تولیدی های چینی و ترکی نیستند که با الفاظ و القاب دهان پرکن به مشتری قالب می شوند. همین فرش های گل برجسته بدون کیفیت که با القاب دهان پرکن و قیمت های مثلا اقتصادی شان دلبری می کنند عموما جیزی جز کارهای دست چندم ترک نیستند که با اولین شستشو برحستگی شان می هوابد و هم سطح می شوند و چون بخش برجسته تراکم کمتری دارد ظاهری فوق العاده نامناسب پبدا می کنند. البته که فرش های گل برجسته مرغوب با قیمت واقعا اقتصادی هم هستند که ما در آریاس با پیشنهاد آنها در وقت مشاوره خرید اینترنتی فرش در خدمتتان خواهیم بود!
موضوع دیگر که ما در آریاس با مشاوره خرید اینترنتی فرش در خدمتتان خواهیم بود بحث تقارن و ترکیب است. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه باید تقارن طرح های فرش را بررسی کنید. در مورد ترکیب های رنگی گه با طرح های مختلف هندسی فرش سازگار است و همین طور در مورد ترکیب رنگ با بافت کلی دکوراسیونتان، ما به شما خواهیم گفت که کدام رنگ و طرح با حال و هوای خانه تان جور است؛ می بینید که ما در آریاس همه جوره پایه ایم! یا بیش از اینها هم در مشاوره خرید اینترنتی فرش با شما همراهی می کنیم، شاید به طور اساسی سوال شما این است که فرش ماشینی می خواهید یا فرش دستبافت؟ خیلی هم خوب! در این حالت ما تمام مسایل را برای شما باز می کنیم. از مسایل مربوط به پرز و رنگ گرفته تا تراکم، و از تراکم گرفته تا مواد اولیه تهیه فرش و از مواد اولیه تا شستشو پذیری و مسایل این چنینی ؛ .
ما در آریاس تمام تلاشمان را می کنیم تا شما بهترین خرید ممکن را انجام دهید! این را هم بگوییم که همراهی ما با شما فقط محدود به پیدا کردن کیس مناسب برای خرید نیست. برای توضیح هر آن چه شما نسبت به دانستن آن کنجکاو هستید در خدمتیم. شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی تلگرام و واتساپ سوالات خود را با ما در میان بگذارید تا شما را به بهترین شکل راهنمایی کنیم.
تمام تلاش ما این است که آریاس امین شما در خرید باشد، شما که این قدر خوش سلیقه اید که آریاس را انتخاب کرده اید.