مقالات دکوراسیون داخلی خانه

به فرش کرم چه رنگی مبل میاد؟

ست کردن مبل با فرش کرم

اگر به دنبال یک راهنمایی کامل،متفاوت و جذاب برای ست کردن مبل با فرش کرم رنگ هستید، در این مقاله ما را همراهی کنید.

رنگ‌های روشن،مانند رنگ کرم، طرفداران خاص خود را در بازار دکوراسیون منزل دارند. برخی اعتقاد دارند هیچ رنگی به زیبایی و جذابیت رنگ‌های ساده و روشن نمی‌رسد و این رنگ‌ها اصطلاحاً دلباز و بی‌نقص هستند. رنگ کرمی، یکی از این رنگ‌ها است که اتفاقا طرفداران زیادی هم دارد و در همه‌ی حجره‌ها و فروشگاه‌های فرش به وفور دیده می‌شود.

در صورتی که از این رنگ در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید، حس آرامش را  به منزل خود مهمان کرده‌اید. هنگامی که یک دکوراسیون با پایه‌ی رنگ کرم، در معرض تابش نور خورشید قرار می‌گیرد، به مخاطب حس نشستن وسط طبیعتی چشم‌نواز را می‌دهد.بنابراین اگر این عوامل برای شما هم جذاب هستند، می‌توانید رنگ کرم را برای دکوراسیون خود انتخاب کنید. زیباترین تابلو فرش را از دست ندهید.

ست کردن مبل با فرش کرم

بهترین رنگ برای ست کردن مبل با فرش کرم

اگر می‌خواهید یک مبل به اتاقی که قبلاً چیدمان شده اضافه کنید، انتخاب رنگ آن بسیار مهم است. انتخاب یک مبل جدید برای پالت رنگی موجود به این معنی است که شما باید تصمیم بگیرید که مبل خنثی باشد یا نقش برجسته ای به خود بگیرد تا با فرش زمینه کرم شما ست شود. جهت مشاهده فرش زمینه کرم بر روی لینک کلیک کنید.

رایج ترین رویکرد، خرید مبل هایی است که مکمل دکور دیگر باشد و در مرکز توجه قرار نگیرد و در رنگ دیوار استتار نشود. به همین دلیل است که رنگ مبل های خنثی برای اکثر خانه ها محبوب ترین هستند، خصوصا اگر رنگ فرش کرم باشد.

رنگ های خنثی مانند کرم مهم‌ترین جزء هر اتاق هستند. مبلمان با رنگ خنثی برای دکوراسیون بهترین انتخاب هستند، می توانند اتاق را بزرگتر نشان دهند و به فضای شما آرامش و انعطاف‌پذیری ببخشند. با وجود گزینه‌های بسیار زیاد طراحی ظاهری، انتخاب مبلی برای ست کردن با فرش کرم رنگ شما ممکن است کاری طاقت فرسا به نظر برسد. ما چندین منبع را جست‌وجو کرده‌ایم تا فهرست کاملی از برخی از محبوب‌ترین رنگ‌های مبل را برای ست کردن با فرش کرم‌تان به شما ارائه دهیم.

در حالی که واقعاً هیچ قانونی برای دیزاین فضای خانه وجود ندارد، چند گزینه رنگی برای فرش شما وجود دارد که ممکن است بخواهید نگاه دقیق تری به آنها بیندازید. بهترین رنگ های مبل برای ست کردن با فرش کرمی شما عبارتند از:

کرم رنگ، خاکستری، سبز، قرمز، ارغوانی،آبی، خردلی، قهوه ای تیره.

رنگ میل با فرش کرم

مکمل رنگ کرم در منزل

هر رنگی، در صورتی که در کنار مکمل‌های خود استفاده شود، می‌تواند زیبایی بی‌نظیری  را به منزل شما ببخشد. رنگ کرم می‌تواند با طیف رنگ‌های سفید و مشکی ست شود. یکی از ویژگی‌های جذاب فرش کرم رنگ این است که، در عین حالی که می‌تواند الهام‌بخش حس یک دکوراسیون کلاسیک باشد، هم‌چنان می‌تواند برای چیدمان‌های مدرن منزل و ست کردن مبل با فرش کرم نیز مورد استفاده قرار بگیرد. همه چیز به سلیقه‌ی شما و نحوه‌ی چینش سایر اثاثیه‌ی منزل با فرش کرم رنگ دارد.

هرگز فراموش نکنید که مبلمان و فرش، دو بخش مهم اثاثیه منزل هستند که احتمالا در چیدمان منزل، بیشتر به چشم بیایند. برای همین در صورتی که در انتخاب آن‌ها دقت کافی نداشته باشید، به احتمال زیاد دکوراسیون منزل‌تان آن گونه که می‌خواهید خوب نخواهد شد. پیشنهاد میکنیم مقاله به فرش فیروزه ای چه رنگی موکت میاد؟ را نیز مطالعه کنید . اطلاعات بیشتری در زمینه رنگ بندی و نحوه ست کردن به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید