مقالات دکوراسیون داخلی خانه

به فرش طوسی چه رنگی مبل میاد؟

ست کردن مبل با فرش طوسی

فهرست

باید بدانیم زمانی که رنگی خاص برای فرش خانه‌مان انتخاب می‌کنیم، حواسمان به رنگ‌های دیگر آیتم‎ها باشد. اتاقی با فرش زمینه طوسی یک جلوه  خاص و زیبا است که می تواند با یک مبل رنگارنگ خیلی راحت ست شود. رنگ های مکمل، به کف طوسی خانه شما ظاهری جذاب‌تر می‌بخشد، هم‌چنین رنگ‌های هم‌خانواده‌ی طوسی، حالتی موزون و آرام ایجاد می‌کند. در ادامه با ما همراه باشید، تا رنگ‌های پیشنهادی ما را برای ست کردن مبل با فرش طوسی در این سبک سلیقه بدانید. جهت مشاهده فرش زمینه طوسی در سایت آریاس بر روی لینک درج شده کلیک کنید.

ست کردن مبل با فرش طوسی

رنگ هایی که میتوانید با مبل طوسی رنگ ست کنید خاکستری، سبز، آبی، قرمز، زرد و رنگ سفید هستند. اکنون به نمونه های پیشنهادی ما از مبل های رنگارنگ و ست شده با فرش های طوسی رنگ که از نظر بصری جذاب، متعادل و مطلوب هستند، نگاهی بیندازید.

به فرش طوسی چه رنگی مبل میاد؟

برای این‌که بدانید چه رنگی به دکوراسیون داخلی منزل شما می‌آید و چه رنگی برای ست کردن مبل با فرش طوسی وجود دارد، لازم نیست در تئوری رنگ تخصص خاصی داشته باشید. اما اغلب، می‌توانیم برای پیدا کردن یک ظاهر شیک که بدون زحمت با فرش هماهنگ می‌شود، از رنگ‌های متضاد، هم خانواده و یا حتی کاملاً هم رنگ (رنگ خانواده) استفاده کرد.بله درست خواندید،گاهی انتخاب هم رنگ یک نوع سبک جسارت در سلیقه است، تصور کنید رنگ فرش شما طوسی، و رنگ کاناپه یا مبل شما هم کاملاً طوسی است، با دیوارهای بلند وسفید، حالا با ترفندهای مختلف می‌توانید برای مثال؛ با یک پرده‌ی رنگ نارنجی و سفید، و یا چند اکسسوری و دکور مانند تابلو،ساعت و..در رنگهای طلایی، زرد روشن، آلبالویی، آجری، سفید، صورتی چرک، خیلی راحت در انتخاب رنگ اجزای دکور خود تسلط داشته باشید‌.

ترکیب طوسی با مبل سبز

به فرش طوسی چه رنگی مبل میاد؟

مبل یا کاناپه سبز رنگ مثل جواهری است که از طبیعت سرنخ گرفته اید. تصور کنید که به چه اندازه زیبا می‌شود اگر یک کاناپه مخملی سبز رنگ را در کنار یک فرش زیبا با قالب طوسی تماشا کنید. از آن‌جایی که طوسی یک رنگ خنثی و در عین حال خاکی است، به طور طبیعی با یک مبل با رنگ سبز قوی هارمونی جذابی را خلق می کند. رنگ سبز در مبلمان و رنگ طوسی در فرش ‌‌به راحتی، میز ناهارخوری و آثار هنری سیاه و سفید را به دلیل رنگ‌های تک رنگ متضادشان متمایز می‌کنند.

ست کردن طوسی با مبل آبی

به فرش طوسی چه رنگی مبل میاد؟

با یک مبل به رنگ آبی سلطنتی، یا سرمه‌ای، همراه با فرش طوسی، یک بوم جسورانه را خلق می‌کنید. و یا یک مبل پرتغالی_آبی، رنگ خنکی را به اتاق اضافه می کند. رنگ آبی،سایه‌ای است که با رنگ های سرد طوسی فرش، خوانا است و رنگ‌های‌شان  همانند یک بومرنگ در هم تکرار می‌شوند. تصور کنید نور طبیعی را که توسط دیوارهای سفید، همراه با پنجره‌های بزرگ به داخل اتاق نشیمن منعکس می‌شود، آن‌وقت با انتخاب این رنگ‌ها، هارمونی آرامش بخشی را ایجاد می‌کنید.

ست کردن طوسی با مبل قرمز

مبل قرمز با فرش طوسی

ست کردن مبل با فرش طوسی یک سرگرمی جذاب! یک مبل با رنگ قرمز یا قرمز_قهوه‌ایی، درکنار کف‌پوش یا فرش طوسی ،حس راحتی را القا می‌کند، همه چیز را در اطراف خود گیرا‌تر نشان می‌دهد، و کاناپه قرمز همراه با بافت فرش طوسی پناه‌گاهی کاملاً امن را، نمایش می‌دهد. توجه داشته باشید که رنگ‌های سرد خانواده‌ی قرمز (بیش ازحد روشن،یا پاستلی) را انتخاب نکنید.

ست کردن طوسی با مبل زرد

مبل زرد با فرش طوسی

با یک کاناپه زرد خردلی به استقبال رنگ طوسی فرش تان بروید. رنگ زرد، در کنار طوسی همانند لمس گرم خورشید در تابستان است، بدون این‌که بسیار طاقت‌فرسا باشد. ویژگی های خنثی رنگ طوسی به خوبی توسط یک مبل  زرد مشخص می‌شود. پیشنهاد میکنیم مقاله دیگر سایت آریاس با موضوع به فرش کرم چه رنگی مبل میاد؟ را نیز مطالعه کنید و اطلاعات بیشتری در رابطه با نحوه ست کردن رنگ ها به دست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید