صادرات و ارسال فرش به خارج از کشور

خیلی از ایرانیان عزیز خارج از کشور به دنبال تهیه فرش های با کیفیت ایرانی و به قیمت ایران هستند که بتوانند فرش دلخواه خود را درب منزل در اسرع وقت تحویل بگیرند. برای انتخاب بهترین فرش شما می توانید در هر زمان با مراجعه به وب سایت و یا اینستاگرام ما بهترین فرش را  از نظر کیفیت، متراژ و قیمت مطابق با سلیقه خودتان انتخاب کنید.

روش های ارسال فرش به خارج از کشور

آریاس به عنوان برند پیشرو و جامع‌ فرش دستباف در شبکه‌های اجتماعی و اینترنت، با درج کامل مشخصات و ارائه شناسنامه برای تمامی محصولات خود امکان خرید فرش دستباف ایرانی را برای علاقه‌مندان به این محصول استثنایی، در شهر تهران، شهرستان‌ها و همچنین برای هموطنان گرامی در اقصی نقاط جهان مهیا کرده است.

برای انتخاب بهتر می توانید از سرویس پرو آنلاین آریاس هم استفاده نمایید.

فرش مورد نظر شما ظرف حدود ۱۰روز کاری به آدرس شما ارسال می شود و شما می توانید فرش را درب منزل تحویل بگیرید.

هزینه ارسال بر اساس وزن فرش و فاصله مقصد از ایران تعیین می شود.

علاوه بر امکان واریز وجه در داخل ایران امکان دریافت مبلغ در خارج کشور هم مهیا است

سوالات متداول

قیمت فرش برای مشتریان خارج از کشور تفاوتی با داخل ایران ندارد و با توجه به اینکه قیمت های روز محصولات، داخل سایت درج می شود تفاوتی از لحاظ قیمتی بین خرید حضوری و اینترنتی نیست.

هر فرشی که از آریاس خریداری می کنید را می توانید در سراسر جهان تحویل بگیرید، حتی اگر تعداد خرید شما بیش از یک فرش باشد، باز هم مشکلی برای ارسال وجود نخواهد داشت.

برای دریافت فرش نیاز به مراجعه به فرودگاه نخواهد بود و فرش خریداری شده را در هر جای جهان  درب منزل تحویل خوهید گرفت و نیاز به پرداخت مالیات هم نخواهد بود.

شما به فرش های موجود در سایت اکتفا نکنید اگر طرح خاصی مدنظر داشتید می توانید در هر زمان از طریق چت انلاین سایت یا واتساپ با ما در ارتباط باشید.

بله، هیچ مشکل و منعی برای ارسال همزمان فرش های مختلف وجود ندارد.

شما می‌توانید فرش خود را از میان محصولات موجود در سایت انتخاب نمایید و با استفاده از مشاوره رایگان کارشناسان آریاس بهترین گزینه را بیابید. آریاس شما را در مورد نحوه و مدت زمان ارسال و پرداخت هزینه راهنمایی خواهد کرد.